Ruumilõhnastaja: Sügise pai (UUS KUJUNDUS)

0,5021,90

Puhasta

Kirjeldus

Ruumilõhnastaja 100ml – Sügise pai (Vana nimega Pumpkin Spice)

Sügis kosub tuure, pimedad õhtud ja soojad pleedid – jõuluvürtsitest pungil (kaneel; muskaatpähkel; nelk) imetabane kooslus, mis on nüüd ka pudelisse pandud! Pumpkin Spice on soe sügiskallistus ka kõige pahuramal päeval! Keskmise intensiivsusega magus lõhn.

PS! Lõhnab nagu Pumkin Spice vanasti, kuid kannab uut nime SÜGISE PAI ning on kujundussildilt sarnane kõigile teistele (vt. 3 pilti)

Valitud toormaterjalideks on hästi segunev baasõli, mida kasutatakse peamiselt luksuslike brändide tootmises. Hea baasõli seguneb hästi eeterliku- või aroomiõliga, ei jäta lõhnavedelikku häguseks ega takista pilliroopulkadesse imbumist. Kasutame baasõli, mis on öko-sõbralik ja madala kemikaalisisaldusega.

Pakendis on kaasas 5 musta sametiselt kerget fiiberpulka, mille kaudu lõhn pudelist eluruumidesse jõuab.

Kasutamine: Eemalda läbipaistev transpordikork, aseta pudelisse 1-3 (olenevalt ruumi suurusest ja lõhna intensiivsusest) fiiberpulka. Hea kui pulgad asetseksid üksteisest eraldi. Nädalas korra võib pulki ümber pöörata ja kuu aja möödudes ühe kaupa pulki juurde lisada.

NB!

Pulkade pööramisel ole armas ja kasuta kindlaid või majapidamispaberit. Lõhnavedelik võib nahaga kokkupuutel tekitada allergilise reaktsiooni. Hoida laste ja loomade eest kättesaamatus kohas. Silma sattumisel loputada rohke veega, allergilise reaktsiooni esinemisel, pöörduda arsti poole. Lõhnavedelik on sissehingates ohutu nii inim- kui ka loomorganismile, küll aga mürgine organismi sattumisel. Toode on tuleohtlik.

Lisainfo

Suurus

Lõhnastaja 100ml, Lõhnatester

Millist värvi korgiga?

Must, Puit, Rose Gold, Testril puudub kork, Valge, Kuldne

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võivad meeldida veel...

Hetkel vaatad: Ruumilõhnastaja: Sügise pai (UUS KUJUNDUS) 0,5021,90
Vali