Ruumilõhnastaja: Fresco

0,7120,80

Kirjeldus

Ruumilõhnastaja 100ml – FRESCO (Kandis eelmises elus nime BAMBUS – sama lõhnakooslus, uus disain)

KLIENTIDE LEMMIK 2020/2021/2022!

Kõige populaarsemat ruumilõhnastajat iseloomustab värske üleminek magusaks, on tunda värskust kuid ka kerget lillenooti. Looduslähedane, kuid sama kaunilt hubane. Sobib imehästi WC’ss ja koridori. Lõhn ei ole intensiivne, kuid sellegipoolest kauapüsiv.

Bambuspuud ja varahommikune kasteselt märg rohi. 🙂

Fresco leidis tee ka Malluka koju, pikemalt kirjutab ta oma blogis  SIIN!

Valitud toormaterjalideks on hästi segunev baasõli, mida kasutatakse peamiselt luksuslike brändide tootmises. Hea baasõli seguneb hästi eeterliku- või aroomiõliga, ei jäta lõhnavedelikku häguseks ega takista pilliroopulkadesse imbumist. Kasutame baasõli, mis on öko-sõbralik ja madala kemikaalisisaldusega.

Pakendis on kaasas 5 musta sametiselt kerget fiiberpulka, mille kaudu lõhn pudelist eluruumidesse jõuab.

Kasutamine: Eemalda transpordikork, aseta pudelisse 1-3 (olenevalt ruumi suurusest ja lõhna intensiivsusest) fiiberpulka. Hea kui pulgad asetseksid üksteisest eraldi. Nädalas korra võib pulki ümber pöörata ja kuu aja möödudes ühe kaupa pulki juurde lisada.

NB!

Pulkade pööramisel ole armas ja kasuta kindlaid või majapidamispaberit. Lõhnavedelik võib nahaga kokkupuutel tekitada allergilise reaktsiooni. Hoida laste ja loomade eest kättesaamatus kohas. Silma sattumisel loputada rohke veega, allergilise reaktsiooni esinemisel, pöörduda arsti poole. Lõhnavedelik on sissehingates ohutu nii inim- kui ka loomorganismile, küll aga mürgine organismi sattumisel. Toode on tuleohtlik.

Lisainfo

Suurus

Lõhnastaja 100ml, Lõhnatester

Millist värvi korgiga?

Puit, Testril puudub kork

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Sulle võivad meeldida veel...

Hetkel vaatad: Ruumilõhnastaja: Fresco 0,7120,80
Vali