Nüüd on siis käes

Kuu aega tagasi ma kirjutasin, et mul on päriselt üle mitme aasta haaaaigelt ilus kevad. Tundsin end juba siis oma mõtetega nii kergelt ja tahtsin veel rohkem nalja teha kui muidu. Kuu aega tagasi mul polnud aimugi mis edasi saab.

Ma hirmsasti tahaks kirjutada kõigest, sest mu silmad säravad ja süda laulab. Maailm on praegusel hetkel palju parem kui mistahes kõige ilusam unenägu olla saaks. Ma ei taha üldse enam magada, sest reaalsus on nii-nii palju parem.

Aga ma ei saa veel päris kõike avalikkuse ette tuua. Viin ta enne koju, lasen teistelgi paitada ja tal endal minu avatud maailmaga kohaneda. Alles siis ma kirjutan kokkuvõtte kas tegemist on imelise või kõige imelisema inimesega.

Puhkuse viimane päev, aga isegi see ei kurvasta mind. Suuresti küll sellepärast, et hakkan kolme nädala pärast uuesti puhkama 😀

Käige ikka aastas korra hambaarsti juures. Kevad on selleks kõige ilusam aeg, sest kui ma talvel oleks selle rahamasendusega talvemasendusse naasnud – siis ma arvan, et ma oleks uue luulekogu kirjutanud oma mustadest mõtetest. Nüüd aga olin ainult kaks päeva tujust ära!

Meid ootab ees uus kolimine, sest elul on ikka omad keerdkäigud ja oleme nüüdseks ka sellest peaaegu toibunud. Ootame Eurojackpoti miljoneid ja nagu ikka – elame unistustes.

Rohkem ma täna ei ütlegi. Infot sellegipoolest rohkem, kui ühes tavapärases postituses. You’re welcome and goodbye.

Stay tuned,

Anett

Jaga teistega

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga