Kodukoi ruumilõhnastajad

Tere tulemast ja tere tulemast tagasi!

Mina olen Anett, Kodukoi asutaja ja olen tegev nii e-poe halduses; tootmises; klienditeeninduses kui ka tootesortimendi valimises; pakendamises ja üldises asjaajamises. Ainus, mis hetkel minu vastutusalasse ei kuulu on raamatupidamine ja selle üle on mul ääretult hea meel!

Blogipidaja ja -kirjutaja olen olnud alates ajast mil olin 13 (eelmisel nädalal tähistasin 23ndat sünnipäeva). 17-aastaselt kirjutasin raamatu ja mõni aasta hiljem kaks tükki veel. Blogisegmendi tõin tagasi vanade sõprade utsitamisel, blogi ületoomisel uude keskkonda läks aga aasta jagu postitusi kaduma ehk siis pea terve karusell kui oleme elukaaslasega ühist elu jaganud; ühisesse korterisse kolinud ja ühise neljajalgse prantslase koju võtnud (kannab nime Välk, sest teadsime juba eos, et palju müristamist temaga tuleb). See on hetkel ka kogu üldine info, mis sellest ajast kokku võtta jõuab – varasemaid postitusi aastatest 2017-2019 saab lugeda ka blogiarhiivist.

Kodukoi sünnipäev on 21.01.2020, mis teeb praegusel hetkel aktiivseks tegutsemisajaks 8 kuud. Kaks eelnevat aastat kandis ka isiklik blogi sama nime ja mõistsin neil aastatel, et eks ma üks Kodulane olen ja kõik see millega Kodukoi tänasel päeval tegeleb – on alguse saanud ainult tänu suurele särale silmis ja soojast tundest südames kodu ja kõigele sellega kaasneva vastu.

Paari viimase kuuga on paljud armsad kliendid otsustanud proovida Kodukoi ruumilõhnastajaid (https://kodukoi.ee/tootekategooria/ruumilohnastajad/). See on muidugi pannud mu kiirelt tööle nii sortimendi uuendamise kui ka olemasoleva täiendamise osas. Kindlasti ei olnud veel paar kuud tagasi selliseid hullumeelseid koguseid (me hüppasime ühekohaliselt arvult kolmekohalisele) müügil nagu täna. Mis ei pruugigi tegelikult tunduda nüüd ei tea mis! – kui tegu oleks sisseostu või masstootmisega. Ettevõtte köögipool olen mina ja hetkel mina üksi, iga lõhnastaja valmib käsitööna ja täna hommikul võin kinnitada, et eile valmistatud 135 lõhnastajat on 8h töötulemus ja kindlasti ka minu füüsiline piir. Loodame peagi teieni tuua masin-uudiseid, sest oleme võtnud suuna tootmine viia 2.0 tasemele ehk head aega valutavad käed ja hello-hello poolautomaatne tootmisliin.

Hetkel on meil valikus 11 erinevat ruumilõhnastajat, mis varieeruvad värskest-magusani ja madalast intensiivsusest-tugevaima võimalikuni. Oleme saanud palju kliendipäringuid ja hirme tugevamate lõhnade kohta, näitena tooksin välja Granaatõuna https://kodukoi.ee/toode/ruumilohnastaja-granaatoun/ ja Laimliciouse https://kodukoi.ee/toode/ruumilohnastaja-laimlicious/. Saladuskatte all võin aga öelda, et mida tugevam lõhn seda pikem on tema kasutusaeg. Toodete juures oleme ka kirjutanud soovitatava fiiberpulkade doseeringu ehk mida tugevama intensiivsusega lõhn – seda vähem pulki ta vajab. Ei tasu tormata kõiki saadetud pulki korraga lõhnastajasse lisama. See kehtib ka kõigi teiste lõhnade puhul!

Fiiberpulkade eluiga üksi on alati sama pikk. See tähendab, et kui korraga lisada kõik 5 pulka – ei pruugi kuu aja möödudes neist ükski enam toimida. Lõhnastaja pudel on vedelikku täis aga lõhna ei tunne? Just sellepärast. Fiiberpulgad ummistuvad. Soovitame korraga lisada maksimaalselt 3 pulka ja alles 3-5 nädala pärast üks pulk juurde lisada. (Granaatõuna puhul alusta ühest pulgast, et saaksid intensiivsust ise reguleerida – nii talitades võib lõhnastaja kesta lausa 5 kuud! Kinnitan seda täiesti omast kogemusest ja mitte teoorias paberilt loetu põhjal. Kui enda nina kodulõhnaga ära harjub, tunnevad külalised ikka. Emakoju minnes on lõhnabukett alati vägev ka pärast 5 kuu möödumist!))

Ettevaatusabinõuna kasuta pulkade ümberkeeramisel (aitab samuti vältida kiiremat ummistust) või eemaldamisel kindaid või majapidamispaberit. Kindlasti pese hiljem käed sooja vee ja seebiga! Tegemist on siiski kemikaalidega, mis ei ole mõeldud meie organismi sattumiseks. Lõhnavedelik on sissehingamisel ohutu inimestele ja loomadele, kuid mürgine sattumisel silmadesse ja soolestikku.

Taaskasutusest rääkides, on tugevad klaaspudelid valmis alati elama ka uut elu. Ohutu viis selleks on ruumilõhnastaja otsa lõppemisel loputada pudel jooksva vee all – pesta läbi kuuma keeduveega (valada kuum keev vesi pudelisse, hoida paar minutit, loputada. Korrata tegevust vähemalt 3 korral) – pesta pudel nõudepesuvahendi ja pudeliharjaga puhtaks. See aga ei pruugi tähendada 100% puhtust, mistõttu ei ole söödavate-joodavate ainete pudelisse lisamine soovitatav. Omalt poolt tegeleme ka meie hetkel refill-pudelite valikusse võtmisega. Mis tähendaks lähitulevikus, et sama lõhnapudelile saab soetada ka täitelõhna.

Järgnevatel kuudel on plaanis lisada valikusse veel 2 uut lõhnastajat ning luua kalimiteeritud koguses jõulu-eri kollektsioon!

Aitäh, et oled ja lased meil olla!

Anett
Kodukoi

Jaga teistega

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga